באלי פרי
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9969188

מגשים לאירוח

מגישים לכם אירוע ברמה
עיצוב מגשים לאירוח לאירועים הינה אומנות ייחודית ומיוחדת, והיא זו שתיצור בסופו של דבר לא מעט מהרושם שיישאר אחרי האירוע שלכם.

פרטים שיוצרים שלמות - אירוח ברמה מורכב מפרטים ופרטי פרטים, לכל אירוע יש את האופי הייחודי לו ואת הטעם שרוצים שהוא ישאיר לאורחים, כשאדם הולך לערוך אירוע, חגיגה, מסיבה או טקס, הוא עומד מול עצמו ושואל, מה אני רוצה, מי המוזמנים, איזו אווירה אמורה להיות בו ומה אני רוצה לראות מוגש על השולחנות. בסופו של דבר אתה זה שבוחר את האירוע שלך, אתה זה שתחליט כיצד הוא ייראה ומה יאמרו המוזמנים לאחר שיכבו האורות. כשאתה שוקל את הצעדים הראשונים תחשוב על זה כדי שתהיה מתוכנן ותכוון לכיוון הנכון.

זיכרונות נעימים מאירועים מוצלחים -  אירוע כאמור מורכב מפרטים ומפרטי פרטים, אירוע מורכב ממכלול נתונים שגורמים לאורחים להרגיש כך או אחרת, אם אתה רוצה להשאיר טעם של עוד, פשוט תשקיע, בפרטים הגדולים ובפרטים הקטנים, תשקיע בכניסה, בעריכה, תשקיע באוכל, בהגשה ובאופן ההגשה, בתדמית, באורות ובצללים, תשקיע במנגינות ובצלילים, פשוט תשקיע בכל הדברים הקטנים שיוצרים את המכלול, כשהכול יבוא בחשבון, כשהכול יהיה מושלם, התוצאה תדבר בעד עצמה, כולם יצאו שבעים ובעיקר שבעי רצון ויזכרו אותך לתמיד.

 • 370
  מגש זכוכית ענק
 • 340
  מגש זכוכית בצורת לב
 • 250
  סושי פירות
 • 250
  דואט מגוגל
 • 220
  סושי שוקולד
 • 210
  מגש פירות באלי בקטנה 25 ס"מ

מה מגישים במגשים לאירוח

האוכל הינו גורם מרכזי וחשוב מאוד בתכנון אירוע, מה יוגש ובאיזה אופן, גם לעיצוב מגש נדרשת אומנות, נדרש טעם טוב והשקעה, חשוב לדעת את זה כדי להפיק את המרב והמיטב ממגשי האירוח, יש לצבעים המרכיבים את המגש מה לומר, יש לסוג המאכלים וגיוון הצבעים מה להביע ויש  לסגנון המאכלים השפעה על המראה הכללי, כשאנחנו מעצבים מגשים עבור אירוח אנחנו לוקחים את כל הנתונים בחשבון ולא מפחיתים משום פרט. כי אנחנו מכירים בערכו של מרכיב בתוצרת.
מגישים מגשים ברמה

לנו יש את האמצעים הנדרשים על מנת להגיע לתוצאה מושלמת, יש לנו מומחיות וידע ברמה, אנחנו מכירים את העדכונים והחידושים בתחום, ומתעדכנים כל העת בחידושים היוצאים לעולם, ומה שהכי חשוב זה שיש לנו יצירתיות וזה הכי חשוב, כי פה אין לנו מתחרים, הדמיון והאומנות היא אישית וזה נראה בתוצאה. מגשים לאירוח שיוצאים תחת ידנו הינם ייחודים ומיוחדים ובעיקר מעוררי עניין ותיאבון, כי אנחנו מגישים מגשים ברמה אחרת.
מכירים אתכם טוב יותר

מגשים לאירועים, לאירוע עם טעם, לאירוע מרגש, לאירוע שישאיר אתכם ואת האורחים שלכם עם טעם של עוד, אנחנו נעשה לכם את האירוע, אצלנו הפרטים נמצאים במרכז, כי האירוע שלכם הוא בעצם האירוע שלנו, כך אנחנו תופסים אותו וכך אנחנו מתייחסים אליו וההשקעה בהתאמה מושלמת, המגש שלכם יעוצב ביד אומן כמו  כל המגשים שיוצאים תחת ידינו ואתם תרגישו בנוח מול האורחים שלכם כי האירוע שלכם הוא משהו ברמה שהם עוד לא הכירו.